-JÕULUVANA TELLIMINE-

Volli2

Meie teame üht väga vahvat Jõuluvana, keda igaüks saab jõuluajal endale külla kutsuda. Tema nimi on Volli. Jõulutaat Volli on sõbralik, muhe ning jutukas jõulutaat. Samuti on Volli kohusetundlik, tasakaalukas ja hästi hoolitsetud. Pikk töökogemus on andnud taadile selge ja omapärase vaate jõulumaailmast. Taadile  meeldivad vahvad ja põnevad väljakutsed. Peamine, et need oleksid lõbusad, õpetlikud ja ehk ka salapäraselt muinasjutulised. Üle kõige armastab Volli jõuluajal kohtuda vanade heade tuttavatega, kuulata laste põnevaid lugusid, näha nende sirgumist ja olla rõõmus, et lastel kõik ikka hästi läheb.
Samuti meeldib taadile laulda klaveri või akordioni saatel, kuulata laste luuletusi ja siis üheskoos kingikotti piiluda. Jagamise rõõm, mis alati Vollit saadab, annab Vollile südamesoojuse ja sära silmadesse, et uuel jõuluajal, aasta pärast, oleks taas põhjust Sinu uksele koputada.

Jõuluvana Vollile omistati Eestimaa jõuluvanade poolt “Eestimaa Aasta Jõuluvana 2014” tiitel ning Eesti Jõuluvanade Seltsi poolt “AASTA HABE 2017” tunnustus.

Volli on Eesti Jõuluvanade Seltsi asutajaliige (asutatud 2010 a.)

Jõuluvana Volli külastab jõuluajal lasteasutusi, ettevõtteid, kodusid ja kaubanduskeskuseid üle Eesti.
Jõululaupäeval (24. detsember) sõidab Volli saan ainult Tartu linnas ja – maakonnas.

Kirjuta Jõuluvana Vollile läbi meie kontaktivormi.

Muinasjutulisi kohtumisi!

Wordpress Photo Gallery